MISCELLANEOUS / Rugs / N.v persisk 5576020
nr 557 6020
N.v persisk
Lenght: ()
Antik, 83x132, jämnt ställvis ngt hårdare slitage, lagningar, kortsidor saknar ngn knutrad, even partly heavier weat, repairs, both ends missing a few rows of knots
2500
SEK 2000
Monday December 8 2008
at 16:00:00
8/12 15:56:36